Get Adobe Flash player

Zabezpieczenie przesyłki


 

Kosmetyki, szczególnie delikatne produkty z działu kolorówki wymagają odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Wiemy jak bardzo zależy naszym Klientom na otrzymaniu produktów w stanie nienaruszonym.

 

Mając na uwadze powyższy fakt i świadomość tego jak długą drogę muszą przebyć nasze przesyłki, dokładamy wszelkiej staranności, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami na czas transportu.

 

 

  • Listy polecone priorytetowe, a więc przesyłki mniejsze gabarytowo: produkty zabezpieczane są grubą folią bąbelkową (w przypadku produktów szczególnie wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne najczęściej pakowane są w folię pojedynczo) i umieszczane w odpowiednio dobranej rozmiarowo kopercie bąbelkowej, tak, aby produkty nie przemieszczały się w kopercie.

 

  • Przesyłki kurierskie: Do pakowania używamy kartonów o właściwej grubości i wytrzymałości. Każdy produkt zawijamy w grubą folię bąbelkową, która chroni przed wszelkimi uszkodzeniami. Dodatkowo paczka jest szczelnie wypełniana folią, aby uniemożliwić ruchy produktów wewnątrz niej.

 

 

 Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore