Get Adobe Flash player

Regulamin sklepu I Love Beauty1. Definicje pojęć zawartych w Regulaminie:


1.1. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będącą osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która dokonuje Zamówienia w ramach Sklepu;
2.1. Regulamin – niniejszy Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach sklepu internetowego I Love Beauty;
3.1. Sklep internetowy (Sklep) – serwis internetowy dostępny pod adresem www.i-lovebeauty.pl, za pośrednictwem którego Klient może w szczególności składać Zamówienia;
4.1. Towar – produkty prezentowane w Sklepie Internetowym;
5.1. Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, zawarta pomiędzy sklepem I Love Beauty, a Klientem, zawierana z wykorzystaniem serwisu internetowego Sklepu;
6.1. Zamówienie – oświadczenie woli Klienta, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy sprzedaży, określające w szczególności rodzaj i liczbę Towaru;
7.1. Kodeks Cywilny – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.);
8.1. Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną – ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

 


2. Informacje ogólne:
 
2.1. Sklep internetowy I Love Beauty prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet, przez stronę www.i-lovebeauty.pl Przyjmujemy również zamówienia e-mailowo oraz poprzez Live Chat.


2.2. Właścicielem sklepu internetowego jest firma TESA-Teresa Wdowiak mieszcząca się pod adresem: ul. Władysława Kunickiego 252, 20-444 Lublin, woj.lubelskie.
- Numer identyfikacji podatnika NIP: 9461295417
- Numer identyfikacyjny REGON: 430814712


2.3. Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego I Love Beauty.


2.4.. Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


2.5. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym I Love Beauty są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).


2.6. Produkty oferowane przez drogerię są oryginalne, mają aktualny termin ważności i pochodzą bezpośrednio od producentów, autoryzowanych dystrybutorów lub z hurtowni.

 

2.7. Zamówienia realizowane są wyłącznie na terytorium Polski.
 


3. Składanie zamówień:

 
3.1..Zamówienia można składać  24h na dobę za pośrednictwem strony internetowej sklepu: www.i-lovebeauty.pl, e-mailowo lub poprzez Live Chat.


3.2. Sklep realizuje zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 .


3.3. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia dostępnego na stronie sklepu.


3.4. Zarejestrowany użytkownik (posiadający konto) ma możliwość dokonywania zakupów wielokrotnie, śledzenia zmian statusu złożonego zamówienia, wglądu we wszystkie złożone zamówienia, również archiwalne, wprowadzania zmian lub anulowania złożonego zamówienia, które nie zostało przekazane do realizacji, zmiany adresu wysyłki oraz udziału w aktualnych programach partnerskich, promocyjnych i lojalnościowych.


3.5. Można złożyć jednorazowe zamówienie bez konieczności zakładania konta w sklepie internetowym. Umowa zostaje zawarta i jest wiążąca w momencie gdy Klient potwierdzi chęć dokonania zakupu poprzez wybór przycisku „Finalizuj zamówienie”, w czwartym koku zakupowym.


3.6. Sklep udostępnia możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów w siedzibie sklepu I Love Beauty. Szczegóły odbiorów znajdują się na stronie: http://www.i-lovebeauty.pl/odbior-osobisty-zamowien-r59.html


3.7. Informacje dotyczące akceptowanych przez nas metod płatności oraz sposobie wysyłki można znaleźć na stronach: http://www.i-lovebeauty.pl/dostepne-formy-platnosci-r61.html oraz http://www.i-lovebeauty.pl/koszty-przesylki-r57.html


3.8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


3.9. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.


3.8. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.


3.10. Do każdego zamówienia dołączony jest dowód zakupu (paragaon lub faktura), który jest podstawą do roszczenia ewentualnych reklamacji.


3.11. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.
 


4. Potwierdzenie i weryfikacja zamówień:


4.1. Poprawnie złożone zamówienie potwierdzane jest za pomocą automatycznej wiadomości wysyłanej na adres email podany przez Zamawiającego w formularzu. W wysyłanej wiadomości podany jest numer konta, na które należy dokonać przelewu należności za zakupy (w przypadku wyboru tej formy płatności).
 

4.2. Podstawowym warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest podanie podczas składania zamówienia poprawnych danych kontaktowych (e-mail, nr telefonu) i adresowych do wysyłki.
 
4.3. Zamówienia, w których w/w danych nie podano lub są one niepełne, nie będą przyjmowane do realizacji.
 
4.4. Sklep internetowy www.i-lovebeauty.pl zastrzega sobie prawo weryfikacji poprawności i prawdziwości każdego zamówienia poprzez kontakt telefoniczny z Klientem na numer telefonu podany przez Klienta w formularzu zamówienia. Kontakt telefoniczny będzie odbywał się wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8:00 – 16:00
 
4.5. W razie potrzeby anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt ze sklepem, gdyż staramy się realizować przesyłkę zaraz po otrzymaniu zamówienia.

 

4.6. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień, które wzbudzają wątpliwości, tzn. bez podanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

 

4.7. W przypadku naruszenia zasad regulaminu, Sklep może ograniczyć bądź częściowo lub całkowicie pozbawić Klienta prawa dokonywania zakupów. Osoba pozbawiona prawa do korzystania ze Sklepu Internetowego nie może dokonać powtórnej rejestracji bez uprzedniej zgody Sklepu.

 


5. Realizacja zamówienia:

 
5.1. Zamówienie zostanie zrealizowanie pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie.
 
5.2. W przypadku niedostępności zamówionego produktu, Klient jest informowany o tym fakcie przez pracownika sklepu i podejmuje decyzję o sposobie realizacji pozostałej części złożonego zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny lub anulowanie całości zamówienia i zwrot pieniędzy za zamówione produkty w przypadku przedpłaty na konto).
 
5.3. Po złożeniu zamówienia i rozpoczęciu jego realizacji Klient nie ma możliwości dokonywania w nim jakichkolwiek zmian.
 
5.4. Realizacja zamówienia - w przypadku zamówienia płatnego przelewem - rozpoczyna się po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty. Maksymalny termin oczekiwania na wpłatę to 7dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
 
 
5.5. Łączny koszt przesyłki zależny jest od wybranego sposobu płatności i formy dostawy. Koszty przesyłki dostępne są na stronie http://www.i-lovebeauty.pl/koszty-przesylki-r57.html
 
5.6. Dane do przelewu (przedpłaty na konto):

 „TESA” Teresa Wdowiak
ul.Władysława Kunickiego 252
20-444 Lublin,
nr rachunku: 
63 1140 2004 0000 3402 7922 5367 (mBank)

W tytule przelewu prosimy wpisać:
NUMER SWOJEGO ZAMÓWIENIA np. Zamówienie nr 56

 

5.7. Sklep umożliwia zapłatę za zamówienie poprzez system szybkich płatności Dotpay.pl. Transakcje obsługiwane przez Dotpay zapewniają najwyższy system bezpieczeństwa. Serwis Dotpay.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu.
 
5.8. Na czas realizacji zamówienia składają się czas przygotowania paczki + czas dostawy.
 
5.9. W razie chęci anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt, gdyż zamówienie przyjęte do realizacji nie może zostać anulowane.
 
5.10. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 
5.11. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 


6. Sposób i termin dostawy:
 
6.1. Towary zamówione w sklepie internetowym wysyłane są wyłącznie pod adres podany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym lub w formularzu jednorazowego zamówienia.
 
6.2. Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu maksymalnie 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku płatności przelewem na konto. Okres ten dotyczy produktów, które sklep posiada na magazynie. W przypadku produktów, których nie posiadamy na magazynie centralnym, okres ten może się  wydłużyć. Na karcie produktu zawsze widnieje informacja o przewidywanym okresie oczekiwania na produkt. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: sklep@i-lovebeauty.pl
 
6.3. Przesyłki są zawsze dobrze zabezpieczone. Przed podpisaniem odbioru przesyłki prosimy dokładnie obejrzeć opakowanie. Jeżeli są widoczne jakieś istotne uszkodzenia, prosimy jej nie odbierać i sporządzić - w obecności listonosza lub kuriera - Protokół Szkody. Na podstawie tego dokumentu możemy uznać reklamację.
 
6.4. W przypadku braku terminowego regulowania zobowiązań przez Kupującego (opłacania zamówionych przesyłek) względem Sprzedającego, Sprzedający może wstrzymać dostawę lub ją opóźnić do czasu otrzymania należnej mu płatności. Sprzedający nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności z tytułu tak powstałego opóźnienia w dostawie lub w przypadku jej braku.

 

6.5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostawie towaru wynikłe z winy spedytora.

 

6.6. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen produktów i oferowanych towarów. W zamówieniach zostaną uwzględnione ceny produktów, które obowiązywały w momencie ich składania.
 


7. Zwroty, reklamacje:
 
7.1. Produkty zamówione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000r. nr 2 poz. 271) w terminie 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Artykuły odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane.

 

7.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru.

 

7.3. Jeśli chcesz zwrócić towar w Sklepie Internetowym skontaktuj się mailowo z reklamacje@i-lovebeauty.pl lub telefonicznie.
 
7.4. Zwracany towar musi być kompletny, nieużywany, czysty, bez jakichkolwiek śladów użytkowania, zawierający wszystkie elementy, które posiadał w momencie sprzedaży, w oryginalnym opakowaniu. Tylko w takim przypadku zwrot zostanie przyjęty.

 

7.5. Podstawą zwrotu towaru jest dołączenie paragonu fiskalnego lub faktury (o ile była wystawiona na życzenie klienta) - jest to warunek konieczny przyjęcia zwrotu.

 

7.6. W przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu – należy dołączyć protokół uszkodzenia/druk reklamacyjny sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności listonosza lub kuriera i podpisany przez osobę dostarczającą przesyłkę.
 
7.7. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu lub braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia takiej reklamacji jest spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 
7.8. Reklamacji podlegają wady techniczne/fizyczne (wady fabryczne). Klient powinien niezwłocznie odesłać wadliwy towar za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony ekonomiczny) na adres sklepu internetowego.
 
7.9. Reklamacji nie podlegają nieznaczne różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi (kolor), które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta. Nie stanowią one podstawy do składania reklamacji.
 
7.8. Do wad fizycznych nie zalicza się różnic w wyglądzie. Kolory i wykończenia towarów prezentowanych w ofercie sklepu mogą nieznacznie różnić się od wyglądu artykułu w rzeczywistości. Może wynikać to ze stosowanych technik fotograficznych, zastosowania innych technologii przez producenta lub ustawień parametrów monitora.
 
7.9. W momencie zwrotu lub reklamacji zakupione produkty należy odesłać listem poleconym ekonomicznym lub priorytetowym na adres sklepu:

I Love Beauty

"TESA"-Teresa Wdowiak
ul.Władysława Kunickiego 252
20-444 Lublin,


7.10. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, kwota stanowiąca równowartość ceny reklamowanego towaru i kosztu wysyłki zwracana jest  przelewem na konto wskazane przez Klienta.
 
7.11. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji oraz w przypadku zwykłego zwrotu towaru, koszty przesyłki pokrywa Klient. Nie odebranie takiej przesyłki przez klienta będzie skutkowało zaniechaniem ponownego wysłania produktu, chyba że klient pokryje koszty poniesione z tytułu wysłania oraz zwrotu reklamowanego produktu do sklepu. Produkty będą przechowywane przez 14 dni od momentu zwrotu nieodebranej przesyłki.
 
7.12. Zwrotowi nie podlegają przedmioty uszkodzone z winy Klienta. Taki towar zostanie ponownie odesłany do Klienta na jego koszt.


7.13. Sklep zastrzega sobie prawo do rozstrzygania reklamacji oraz zwrotów w terminie maksymalnie 14 dni od daty otrzymania zwrotu/reklamacji, a gdyby to nie było możliwe do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 
7.14. Jak szybko i prawidłowo zwrócić towar:
- należy powiadomić sklep (w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki) o chęci zwrotu lub składanej reklamacji towaru w formie mailowej lub telefonicznej podając przyczynę zwrotu na adres e-mailowy: reklamacje@i-lovebeauty.pl
 
towar należy odesłać na adres sklepu internetowego:
I Love Beauty
"TESA"Teresa Wdowiak
ul.W.Kunickiego 252
20-444 Lublin,

 - do reklamowanego towaru prosimy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę.

 

7.15. Towar w oryginalnym opakowaniu, z oryginalnymi metkami należy zapakować w usztywniane opakowanie ochronne zapobiegające zniszczeniu i odesłać listem poleconym na adres sklepu.
 
7.16. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, przesyłka nie zostanie odebrana.
 
7.17. Zwrot należności za towar zwracany lub pozytywnie rozpatrzoną reklamację następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją).

 


8. Prawa autorskie i odpowiedzialność:
 
8.1. Sklep dokłada wszelkich starań, by zdjęcia towarów jak najdokładniej odzwierciedlały ich rzeczywisty wygląd. W związku z tym, że ustawienia wyświetlania, jak również parametry poszczególnych monitorów mogą różnić się od siebie, sklep internetowy nie odpowiada za możliwe różnice w gamie kolorystycznej między faktycznym wyglądem produktu, a obrazem wyświetlanym na monitorze Zamawiającego.
 
8.2. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane w imieniu klienta przez osoby trzecie (nieupoważnione).

8.3. Wykorzystanie materiałów zawartych na stronie www.i-lovebeauty.pl bez zgody autora, dla jakichkolwiek celów, jest naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych.

Podstawa prawna: „Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. 2000 r. Nr 80 poz. 904). 

 


9. Polityka Prywatności oraz pliki Cookies.

Kto jest Administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma "TESA"Teresa Wdowiak, ul. W.Kunickiego 252, 20-444 Lublin.

Jaki jest cel przetwarzania Twoich danych i prawnie uzasadniony interes Administratora?
Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zakupów w naszym sklepie internetowym, marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i wysyłki newslettera, stanowiącymi tzw. prawnie uzasadniony interes firmy.

Kto (oprócz Administratora) ma dostęp do Twoich danych?
W przypadku konieczności dostarczenia zamówienia dane osobowe mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom wyłącznie w celu dostarczenia zamówienia.

Jakie dane osobowe gromadzimy? 
Przetwarzamy Twój adres e-mail oraz hasło, które nam przekazujesz w momencie zakładania konta.

Jeśli dokonasz zakupu, będziemy przetwarzać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, płeć, kraj, historia zakupów, informacje na temat dostawy, historia płatności.

Będziemy także przetwarzać następujące dane osobowe powiązane z plikami cookie: historia kliknięć, oraz historia nawigacji i przeglądania.

Jakie masz prawa?
Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?
Dane Twojego konta będziemy przechowywać tak długo, jak długo będzie aktywne Twoje konto.
Masz prawo w każdym momencie zamknąć swoje konto; jeśli to zrobisz, Twoje dane zostaną usunięte. Zachowamy Twoje dane osobowe, jeśli będzie to wymagane przez prawo lub w przypadku niezakończonego sporu. 
Twoje dane osobowe podane dla celów marketingowych będą przetwarzane do czasu odwołania przez Ciebie zgody.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?
Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę.

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie) w sposób wpływający na Twoje prawa?
Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania), jednak nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w wpływać na Twoją sytuację w istotny sposób.

Profilowanie danych osobowych przez i-lovebeauty.pl polega na przetwarzaniu Twoich danych (również w sposób zautomatyzowany), poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji o Tobie, w szczególności do analizy lub prognozy osobistych preferencji oraz zainteresowań.

Pliki Cookies

Ta witryna wykorzystuje pliki Cookies - co to jest?

Pliki „cookies” są to małe pliki zapisywane w przeglądarce internetowej Użytkownika, służce do jej identyfikacji w trakcie korzystania z naszego serwisu.

Jaka jest zasada działania Plików Cookies?

Przeglądarka internetowa może przechowywać pliki cookies na dysku komputera. W plikach cookies znajdują się informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Serwisów. Za pomocą „cookies” dostarczane są Administratorowi informacje statystyczne o ruchu Użytkowników, aktywności Użytkowników i sposobie wykorzystania Serwisów. Pozwalają one na dostosowanie treści i usług do preferencji Użytkownika. Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację Użytkownika.Za pomocą plików cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe Użytkowników Serwisów.
Mechanizm cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o Użytkownikach.

W jakim celu wykorzystujemy pliki Cookies?

Pliki Cookies stosujemy w celu: 
1) zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Sklepu
2) tworzenia statystyk 
3) przystosowania Sklepu do Twoich preferencji.
Możemy umieszczać na Twoim urządzeniu zarówno pliki trwałe jak i tymczasowe. Pliki tymczasowe są zazwyczaj usuwane z chwilą zamknięcia przeglądarki, natomiast w stosunku do plików trwałych zamknięcie przeglądarki nie powoduje ich usunięcia. Pliki tymczasowe służą do zidentyfikowania Użytkownika jako zalogowanego.

Pliki trwałe to pliki dostępne przez cały okres ich przechowywania na komputerze. Pliki trwałe służą do: zbierania informacji na temat sposobu korzystania ze Sklepu, w tym danych na temat odwiedzanych przez Użytkownika podstron oraz ewentualnych błędów, sprawdzania skuteczności reklam Sklepu, usprawnienia działania Sklepu za pomocą rejestrowania pojawiających się błędów, testowania różnych wariantów stylistyki Sklepu, zapamiętywania ustawień Użytkowników dotyczących ich preferencji, pokazywania Klientom, że są zalogowani w Sklepie.

Czy można wyłączyć Cookies? 
Tak, możesz wyłączyć obsługę Cookies w Twojej przeglądarce, może to jednak wpłynąć na nieprawidłowe działanie niektórych funkcji Sklepu.

Więcej informacji o Cookies
Więcej informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej) w sekcji „Pomoc, oraz na stronie na http://wszystkoociasteczkach.pl/.

63 1140 2004 0000 3402 7922 5367Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore