Get Adobe Flash player

Witaj w świecie I Love Beauty!


 

Miejscu w którym znajdziesz najlepsze kosmetyki oraz pędzle do makijażu, kosmetyki do pielęgnacji całego ciała, oleje, surowce kosmetyczne i wiele więcej!

Naszą filozofią jest dążenie za aktualnymi trendami na rynku kosmetycznym oraz dostarczanie naszym Klientom produktów mało dostępnych na polskim rynku; produktów, które już dawno podbiły serca urodowych miłośniczek na całym świecie!

Starannie dobrane marki prosto z USA, Wielkiej Brytanii a nawet rynku Azjatyckiego; kosmetyki najwyższej jakości, produkty znane i doceniane przez rzesze urodowych
Blogerek i Youtubowiczek.

Światowe HITY i nowości kosmetyczne w zasięgu ręki!

Nie zapominamy oczywiście o naszych rodzimych markach. Znajdziesz u nas także niezawodne kosmetyki polskich producentów w bardzo przystęnych cenach! Perełki po które warto sięgnąć każdego dnia.

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów planujemy znacznie poszerzyć ofertę sklepu i jeszcze bardziej urozmaicić gamę oferowanych przez nas produktów.

 

 

Jeśli śledzisz każdy kosmetyczny "MUST HAVE" i chcesz, aby pojawił się on w naszym sklepie napisz na adres sklep@i-lovebeauty.pl , zrobimy co naszej mocy, aby go zdobyć i podzielić się nim z innymi!
 


Przyszedł czas na małe statystyki:

4 lata istnienia w sieci!

51311 przeprowadzonych transakcji online!

20846 obsłużonych klientów!


Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości oferowanych usług.
Podstawą naszej działalności jest pełna satysfakcja i zadowolenie Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by oferta była przejrzysta i bogata, zaś produkty w pełni zgodne z oferowanymi.


Pragniemy zapewnić wszystkim naszym Klientom szybką realizację zamówień, konkurencyjność cen, płynny kontakt przy jednoczesnej miłej atmosferze zakupów, aby w efekcie finalnym spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, profesjonalizm, uczciwość i dołożenie wszelkiej staranności do wzorowego obsłużenia Klienta.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba - proponujemy również doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków.

 

 

Z pozdrowieniami

Zespół Drogerii I Love Beauty

 

 

 

 Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore