Get Adobe Flash player

Nanolash, Serum odżywka do rzęs Wzrost, 3ml

Odżywki do rzęs


Producent: Nanolash
Dostępność produkt dostępny
Wysyłka już od: 8,99 zł

Opis produktu

Nanolash, Serm Odżywka do Rzęs, Wzrost w 14 dni, 3 ml
 
 
Nanolash - jeden krok do pięknych rzęs! 
Naturalne rzęsy zachwycające długością, intensywnym kolorem i spektakularną gęstością? To możliwe! 
Wystarczy miesiąc, by całkowicie odmienić Twoje spojrzenie.
 
Unikatowe serum zapewnia wzrost oraz wzmocnienie Twoich rzęs już po 4 tygodniach stosowania !
 
Sekret tkwi w wyjątkowej recepturze opartej na bazie naturalnych składników. 
NANOLASH jest najlepszym rozwiązaniem dla wrażliwych oczu, w którym zastosowanie ma bezpieczna formuła potwierdzona badaniami klinicznymi.
O skuteczności serum świadczą opinie zadowolonych klientek na całym świecie!
 
 
Jak to działa?
Aplikacja kosmetyku dzięki bezpiecznemu i precyzyjnemu pędzelkowi jest prosta i bardzo przyjemna. Po dokładnym demakijażu twarzy i oczu, nakładamy Nanolash na linię rzęs przy górnej powiece. Po kilku sekundach serum wchłania się i aktywuje składniki wzmacniające włoski.
 
Składniki serum wnikają do cebulek rzęsy i działają na nie od środka. Powodują wzrost włoska, wpływają na grubość i kolor rzęs. Nanolash tworzy barierę ochroną wzdłuż odrastających rzęs, przez co zapobiega ich kruszeniu, wypadaniu i łamaniu. Opracowana przez laborantów metoda stymulacji rzęs jest całkowicie bezpieczna, nie powoduje uczuleń i podrażnień.
Aktywne serum działające na rzęsy sprawia, że już po piętnastu dniach stosowania widać, że są one wyraźnie pogrubione, wzmocnione, a do tego przyciemnione.
 
 
Skuteczność potwierdzona badaniami
W naszych rękach leży zdrowie kobiet na całym świecie. Opracowując skład Nanolash zadbaliśmy, by każdy składnik był bezpieczny, nie powodował alergii i podrażnień. Postawiliśmy na naturalne składniki, gwarantujące efekty i pozytywnie oddziałujące na strukturę włoska.
 
 
Skład Nanolash został stworzony w najnowocześniejszych laboratoriach, poddany szczegółowym analizom. Zdajemy sobie sprawę, że piękno musi iść w parze ze zdrowiem. I to jest nasza dewiza. Metoda, którą opracowaliśmy była sprawdzona w niezależnych instytutach badawczych, by dać pewność, że produkt który proponujemy jest w pełni bezpieczny, niezawodny i maksymalnie skuteczny.
 
Pojemność: 3ml


Opinie o produkcie

Dodaj opinię:
Twój nick:
Opinia:
Ocena: (Najedź kursorem na gwiazdki by ocenić produkt)


Ilovebeauty.pl © 2012. All rights reserved Projekt KNDESIGN. Oprogramowanie sklepu internetowego dostarcza CStore